Ga naar inhoud

Ronald Snijders - Als mens

Theater Sneek, Sneek

Ronald Snijders komt met een nieuwe show: Als Mens. De warrig gekapte komiek van de talige nonsens gaat dit keer vertellen over zijn echte leven, als mens. Wie is de man achter de absurdist? En hoe is-ie daar zo gekomen?

Neem alvast een kijkje

Al zal hij waarschijnlijk toch ook gewoon weer met oneliners strooien, vreemde liedjes zingen en over de randen van de logica heen banjeren.

Ronald Snijders maakte Verkeerde Benen, One Man Show, Welke Show, Groot Succes 2 en Een avond met mij. ā€˜Groot feest van absurditeiten, woordgrappen, slapstick en maffe liedjes’, oordeelde de Volkskrant eerder. ā€˜Krankzinnig grappig, ik heb me kapot gelachen’, schreef Theaterparadijs. ā€˜Grote Ronald is briljant’, kopte Theaterkrant. Zijn specialisme: absurdisme verpakt in nieuwe woorden, gestoorde voordracht, tweespraken met zichzelf en halve terzijdes.

Ronald Snijders schreef o.a. De Alfabetweter en De Schrikkelkalender (met Fedor van Eldijk) en maakt samen met Pieter Jouke de televisietheatertalkshow De Staat van Verwarring.

Wanneer:
11 oktober
Prijsinformatie:
Vanaf € 21,50
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Ronald Snijders - Als mens
Theater Sneek

Westersingel 28
8601 GR Sneek
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten

Zoek & boek

Reisgezelschap

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Ontvang tips, inspiratie, de Uitagenda en last minutes van VVV Waterland van Friesland.

Inschrijven