Ga naar inhoud

Moederdag arrangement: samen lunchen en iris of portret foto!

Cafe Restaurant It Reade Hynder, Wommels

Moederdag Arrangement samen lunchen & kinderportret of iris fotografie Op zoek naar een leuk cadeau voor Moederdag? Verwen jouw moeder met een heerlijke lunch én een portretfoto van jou.

Neem alvast een kijkje

Moederdag Arrangement samen lunchen & kinderportret of IRIS fotografie

Op zoek naar een leuk cadeau voor Moederdag? Verwen jouw moeder met een heerlijke lunch én een portretfoto van jou.  Zo kan jou moeder genieten van een heerlijk Wommelser Twaalfuurtje (soepje, broodje carpaccio of broodje gerookte zalm en een broodje kroket) en jij geniet van een tosti of bordje friet met appelmoes of ketchup. Ondertussen maakt fotografe Wilma op relaxte wijze een portretfoto van jou. Hoe unyk!

Moederdag staat natuurlijk in het teken van onze lieve moeders. Op deze manier wordt Moederdag een dag om nooit te vergeten!

Wat houdt een moederdagarrangement bij it Reade Hynder in?

Je komt samen met je moeder naar it Reade Hynder waar we een gezellige tafel voor jullie hebben gereserveerd. We ontvangen jullie met een drankje.op de achtergrond hoor je gezellige achtergrondmuziek… Samen genieten jullie van een lekkere lunch!  Zo kunnen jullie  genieten van:

  • jou moeder wordt getrakteerd op het Wommelser Twaalfuurtje! deze is op Moederdag minstens zo geweldig als normaal.
  • Jij geniet van een vet lekkere tosti of Fryske americain pancakes met Nutella
  • Kinderportretfoto door Wilma. In 15 -à 20 minuten maken we jouw portretfoto (Geschikt vanaf 6 à 9 maanden. Belangrijk is dat het kind zelfstandig kan zitten op een krukje.
  • Een gezamenlijk toetje van de chef.
  • Evt.drankjes en extra lunches worden apart afgerekend.
  • Bij meerdere kinderen is de meerprijs 20,- per kind voor een portretschoot tijdens deze speciale moederdag. per extra kind boek je een tijdslot op www.fotografiebywilma.nl.  Een extra lunch is terplekke af te rekenen.
  • Kinderportret: inclusief 1 digitale foto.
    Kies je favoriete foto uit een online gallery en ontvang deze digitaal
    Meer foto's bijbestellen mogelijk, zowel digitaal als afdrukken

Genieten met het hele gezin?

Komen jullie gezamenlijk als gezin lunchen? Dat kan ook! Geef dit dan even aan bij de boeking! Voor jou zussen en broertjes hebben we een gezellige speelkamer . Het tijdstip voor de kinderportretfoto boek je via Wilma op www.fotografiebywilma.nl

Wanneer:
11 mei
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Moederdag arrangement: samen lunchen en iris of portret foto!
Cafe Restaurant It Reade Hynder

Noard 6
8731BB Wommels
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten

Zoek & boek

Reisgezelschap

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Ontvang tips, inspiratie, de Uitagenda en last minutes van VVV Waterland van Friesland.

Inschrijven