Neem alvast een kijkje
Bekijk alle 26 foto's
Watervilla Tweintich is knus maar toch stoer ingericht, in de ruime woonkamer draait alles om het prachtige uitzicht over het water. Wanneer je door de openslaande deuren het terras oploopt, zie je ook al de aanlegsteiger waar je een boot kunt aanmeren. Rondom het huis is een fijne tuin. De keuken is compleet uitgerust met o.a. een vaatwasser, Nespresso, Quooker en multifunctionele oven, waardoor je alleen maar hoeft te bedenken wat je gaat koken. Tevens vind je op de begane grond de eerste slaapkamer, met eigen badkamer! De overige drie slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping, daarnaast zijn hier ook nog twee slaapkamers en een separaat toilet. Een van de slaapkamers is een echte kinderkamer, met stapelbed. De andere twee slaapkamers hebben beide twee eenpersoons boxspringbedden. - Goed om te weten, de tuin is omheind.
Bijzonder aan deze accommodatie
- Ligging
-
In / bij bos
- Ligging
-
Open vaarwater
- Ligging
-
Aan het water
- Ligging
-
Friese meren strand <1km
- Ligging
-
Steiger
- Ligging
-
Eigen ligplaats
- Apparatuur
-
Koffiezetapparaat
- Gedeelde faciliteiten
-
Laadpalen gedeeld gebruik
Belangrijk om te weten
- Inchecken tussen:
- 15:00 uur - 18:00 uur
- Uitchecken voor:
- 10:00 uur
- Vakantiehuis
- Balk
- 8 personen
- Geen huisdieren
- 3 badkamers
- 2 toiletten
- 4 slaapkamers
Adresgegevens:
8561 BG Balk
Kenmerken accommodatie
- Type accommodatie
- Ligging
- Algemeen
- Sanitair
- Duurzaam
- Buiten
- Apparatuur
- Gedeelde faciliteiten
Onderdeel van Lutz Watervilla's
Alle watervilla's op Lutz watervillapark zijn gelegen aan het water en naast het villapark is een ruime jachthaven. Het villapark is kleinschalig, met 20 watervilla's. Elk van de villa's heeft een eigen, sfeervolle inrichting waardoor geen villa hetzelfde is. De vrijstaande Watervilla's zijn duurzaam; voorzien van warmwaterpompen en zonnepanelen. Op het park zijn twee verschillende soorten huizen. De watervilla's zijn geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen, deze hebben een slaapkamer met en-suite beneden. Het andere type is de XXL villa ,deze heeft geen slaapkamer beneden, waardoor de woonruimte extra groot is. Dit type huis is geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen.
Bekijk Lutz Watervilla'sLigging
Aan de rand van Balk, direct tegen het Slotermeer aan, ligt Lutz Watervillapark! Op dit vakantiepark zijn 20 duurzame, luxueuze watervilla's gesitueerd. Alle villa's liggen aan het water, vanwaar je prachtige vaartochten door Gaasterland of over de Friese Meren kunt maken. In Balk is alles wat je nodig hebt; supermarkten, gezellige winkels en fijne restaurants. Daarnaast is het kleinste elfsteden-stadje Sloten vlakbij!
In de buurt
- Strand
- 367 m
- Parken en natuurgebieden
- 1,5 km
- Treinstation
- 12 km
- Museum
- 3,5 km
- Friese meren
- 370 m
- Dorpskern
- 1,3 km
- Supermarkt / dorpswinkel
- 987 m
- Een Elfsteden stad
- 3,5 km
- Zwembad
- 2,1 km
- IJsselmeerkust
- 5,7 km
Beschikbaarheid en prijzen
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
Verhuurd door Lutz Watervilla's Balk
5 redenen om bij ons te boeken!
- Experts in de regio
- Geen reserveringskosten
- Beste prijs
- Lokaal boeken
- Veilig en zeker boeken