Neem alvast een kijkje
Bekijk alle 8 foto's
In dit charmante pand, gelegen vlak achter de stadsgracht aan de rand van het centrum van Sneek, bevindt zich op de begane grond een sfeervol Bed & Breakfast appartement. Deze recent gebouwde kamer is stijlvol ingericht en beschikt over een tweepersoonsbed (of twee losse bedden) en een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Voor het huis kun je heerlijk ontspannen met een kopje koffie of een glaasje wijn op een klein terrasgedeelte. Wil je met een derde, vierde of vijfde persoon verblijven? Informeer dan naar de mogelijkheid om de volledige etage te huren, inclusief kitchenette en een gezellige woonkamer.
Bijzonder aan deze accommodatie
Het bed is opgemaakt en er liggen handdoeken voor je klaar. Mocht je gebruik willen maken van het ontbijt, dan kun je dit van te voren aangeven.
- Algemeen
-
Belangrijk om te weten
Het appartement is op de begane verdieping, dus ook geschikt voor minder validen. Het parkeren van de auto is in de omgeving. Het is handig om eerst je spullen voor de deur uit te laden en dan je auto weg te zetten. Let op: van maandag t/m zaterdag in directe omgeving parkeren voor vergunninghouders. Eind van de straat bij het water is betaald parkeren (2 euro per dag) en anders de Schoolstraat uitrijden en daar is het vrij parkeren in de wijk.
- Inchecken tussen:
- 16:00 uur - 21:00 uur
- Uitchecken voor:
- 11:00 uur
- Kamer
- Sneek
- 2 personen
- Geen huisdieren
Kenmerken accommodatie
- Type accommodatie
- Ligging
- Verzorging
- Algemeen
- Sanitair
- Buiten
- Apparatuur
Ligging
Prachtige locatie aan de rand van het centrum van elf stedenstad Sneek in een pand uit 1906. Alles is op loopafstand: een sloepje huren om een rondje Sneek te varen, fietsen huren bij de plaatselijke fietswinkel, hapje eten of drankje doen bij een van de fijne horeca gelegenheden in Sneek. Natuurlijk ook winkelen en vele musea. Loop vanuit je appartement naar de gracht (50meter) en loop langs de gracht naar de Waterpoort. Genoeg te doen voor jong en oud!
In de buurt
- Strand
- 1 km
- Parken en natuurgebieden
- 561 m
- Treinstation
- 570 m
- Museum
- 325 m
- Friese meren
- 4 km
- Dorpskern
- 250 m
- Supermarkt / dorpswinkel
- 400 m
- Een Elfsteden stad
- 282 m
- Zwembad
- 500 m
- IJsselmeerkust
- 23 km
Beschikbaarheid en prijzen
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
Verhuurd door Jacoline Engelmoer-Leeuwen
Mijn naam is Jacoline en samen met mijn man Niels hebben wij deze Bed&Breakfast Lekkerwegbijleeuwen aan de Looxmastraat 31. 500 meter verderop waar nu Restaurant de Koperen Kees is gevestigd ben ik geboren en hadden mijn ouders circa 45 jaar Café Restaurant Leeuwen. Dus het linkje is gemakkelijk gelegd. Ik ben geboren en getogen in Sneek en een echte fan van Sneek en het centrum.
Tips van de verhuurder
Wandelroutes op Sneekismeer.nl en daar staan ook leuke tips van Sneekers. G…
Mijn naam is Jacoline en samen met mijn man Niels hebben wij deze Bed&Breakfast Lekkerwegbijleeuwen aan de Looxmastraat 31. 500 meter verderop waar nu Restaurant de Koperen Kees is gevestigd ben ik geboren en hadden mijn ouders circa 45 jaar Café Restaurant Leeuwen. Dus het linkje is gemakkelijk gelegd. Ik ben geboren en getogen in Sneek en een echte fan van Sneek en het centrum.
Tips van de verhuurder
Wandelroutes op Sneekismeer.nl en daar staan ook leuke tips van Sneekers. Gewoon wandelen door de stad en natuurlijk even langs de Waterpoort is al heerlijk genieten van ons mooie stadje. Een van de 11 Friese steden. Nu eerst alleen maar even Sneek. Breng een bezoek aan het starteiland, met mooi uitzicht over het Sneekermeer (fietsen ca 8 km) of de Waterskibaan op de Potten waar je ook lekker even op het gras/zand kunt genieten van de zon en kunt zwemmen. Huur een sloepje, hier in de Looxmagracht liggen ze van het verhuurbedrijf voor je klaar. Heerlijk eten bij de Koperen Kees, je wandelt hier gemakkelijk naar toe, langs het water. Eet de Oranjekoek bij Bakkerij de Korenbloem in de Galigapromenade en eet de monchoutaart bij de Walrus aan de Leeuwenburg. Laat je verrassen bij Fier (2 minuten lopen), waar je heerlijk aan het water zit en vaak lekker druk is met bootjes. Maak een SUP tour door de stadsgrachten. Eet na het bezoekje aan het Fries Scheepvaartmuseum een ijsje bij Min12. Blijf je langer? Doe een rondje langs de 11 fonteinen in de Friese steden (geplaatst n.a.v. Culturele Hoofstad Leeuwarden in 2018); zeker een aanrader!

Frysk Paspoart
Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.
Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.
- Geen reserveringskosten
- Lokaal boeken
- Beste prijs
- Fries paspoort met kortingen
- VVV zekerheid