Zeer leuk
De mensen van de receptie waren super aardig en behulpzaam. Het uitzicht was prachtig en alles was goed bereikbaar bij fiets. Het was wel jammer dat het huisje vrij vies was bij binnenkomst. Ik zou het zeker aanraden aan anderen.
Royaal, nieuw chalet aan een vijver of op een klif
7,8 Erg goed
Bekijk alle 11 foto's
Dit chalet is ruim opgezet. Je kunt genieten van een ruime woon- en eetruimte met uitzicht op de vijver of landerijen middels een grote raampartij met schuifpui. De keuken is goed uitgerust en leent zich voor een avond uitgebreid kokkerellen. Het chalet heeft een grote slaapkamer en twee kleinere slaapkamers met eenpersoons bedden, waarvan een een stapelbed is. In de badkamer vind je de douche, evenals een wastafel met opbergruimte. Er is een separaat toilet. Rondom het chalet vind je de ruime tuin en er is een groot terras met tuinmeubilair vlakbij de woonkamer. Zo kun je optimaal genieten van binnen en buiten!
- Belangrijk voor ouders met kleine kinderen: dit chalet is niet omheind.
- Er staan meerdere chalets op dit park, zowel aan de vijver als op het klif. Ze staan niet allemaal aan het water. Bij het maken van de reservering kun je een voorkeur opgeven.
- De huurprijs is inclusief eindschoonmaak.
Recreatiepark De Bosrand ligt in Oudemirdum in het Friese Gaasterland. Het park biedt een rustige vakantie midden in de natuur en op korte afstand van het IJsselmeer. Gasten kunnen verblijven in een modern chalet aan het water of kamperen met een tent, vouwwagen, caravan of camper. Op het park vindt je ruime kampeerplaatsen, een verwarmd en rolstoelvriendelijk sanitairgebouw, speeltoestellen en een zwemvijver met waterspeeltoestel. Voor elektrische autoās is een laadpaal aanwezig. Honden zijn welkom op de kampeerplaatsen. De Bosrand is geschikt voor stellen, gezinnen en andere vakantiegangers die Friesland willen ontdekken. Vanuit het park kan je wandelen en fietsen door de bossen van Gaasterland en een bezoek brengen aan Friese dorpen, steden en meren.
Bekijk Recreatiepark de BosrandHet vijverchalet en klifchalet liggen op een gedeelte van een reeds bestaand recreatiepark in Oudemirdum. Oudemirdum is een knus dorp met vele restaurants, fietsverhuur en niet te missen is het bezoekerscentrum Mar & Klif. In de directe omgeving van Oudemirdum vind je de Gaasterlandse bossen waar het heerlijk wandelen is. Daarnaast zijn drie van de kliffen van Nederland ook vlakbij het recreatiepark! Ga jij naar het Minserklif, het Oudemirdumerklif of toch het Roode Klif? Stavoren, Hindelopen en Sloten, drie van de Elfsteden, liggen op ongeveer een kwartier rijden van Oudemirdum en zijn zeker de moeite van een bezoekje waard!
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
De mensen van de receptie waren super aardig en behulpzaam. Het uitzicht was prachtig en alles was goed bereikbaar bij fiets. Het was wel jammer dat het huisje vrij vies was bij binnenkomst. Ik zou het zeker aanraden aan anderen.
Geen toelichting