Ga naar inhoud
Zoek & boek

Trekkershutten Nijhuizum - 2 persoons trekkershut

2 persoons trekkershut met zicht op open vaarwater

7,8 Erg goed

Neem alvast een kijkje

Deze trekkershut met een prachtig uitzicht over de landerijen en de Oudegaaster Brekken is ingericht voor vier personen. In de trekkershut vind je naast een eenvoudige kookvoorziening een eettafel en vier stoelen. Er staan twee stapelbedden met eenpersoonsbedden. Hierop ligt een matras en kussen. Je dient zelf een slaapzak of dekbed en beddengoed mee te nemen. De trekkershut beschikt niet over eigen sanitair, maar achter de hut staat een sanitairblok met douche en toilet.

Bijzonder aan deze accommodatie

Ligging
Open vaarwater

Belangrijk om te weten

- Bij vertrek dien je de trekkershut, evenals het sanitair, in nette staat achter te laten
- Indien gewenst kun je een ontbijt (€10,00 p.p.) bij boeken
- Je dient zelf een dekbed of slaapzak mee te nemen, evenals een kussen- en matrashoes. Het is echter ook mogelijk om voor €10,00 per bed een lakenpakket te bestellen.

Inchecken tussen:
15:00 uur - 22:00 uur
Uitchecken voor:
11:00 uur
Vakantiehuis
Nijhuizum
2 personen
Geen huisdieren

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Boom-, trekkers-, blokhut
Ligging
Vrijstaand
Buiten stad/dorp
Op erf / in boerderij
Open vaarwater
Algemeen
Huisdieren toegestaan in overleg
Sanitair
Verwarmd sanitair camping
Apparatuur
Gaskookplaat
Gedeelde faciliteiten
Parkeerterrein
Trekkershutten Nijhuizum

Onderdeel van Trekkershutten Nijhuizum

De trekkershutten zijn gelegen op het terrein van een melkveehouderij. Beide trekkershutten zijn gelegen middenin de natuur en aan het water. Je geniet daardoor van een prachtig uitzicht! Naast de melkveehouderij bevindt zich op het terrein eveneens een theetuin, bij mooi weer kun je hier terecht voor een kopje koffie, thee of een gebakje. Naast de koeien van de melkveehouderij nestelen er ook diverse kerkuilen in de boerderij, zijn er 's winters veel ganzen te zien en wordt je bij aankomst vriendelijk begroet door hond Billie. Je bent welkom om je eigen hond mee te nemen! Daarnaast lopen er ook nog veel meer andere dieren rond op het terrein.

Bekijk Trekkershutten Nijhuizum

Ligging

De trekkershutten zijn gelegen middenin de natuur. Je geniet hier van een prachtig uitzicht op de Oudegaaster Brekken en kunt prachtige fietstochten maken richting Gaastmeer (oversteek met een pontje!) of Workum. Zowel Gaastmeer als Workum zijn in ongeveer 5 kilometer te bereiken.

In de buurt

Strand
4,1 km
Parken en natuurgebieden
2,7 km
Treinstation
2,4 km
Museum
3 km
Friese meren
2,3 km
Dorpskern
2,8 km
Supermarkt / dorpswinkel
2,9 km
Een Elfsteden stad
2,9 km
Zwembad
2,6 km
IJsselmeerkust
5,5 km

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Beoordelingen van gasten

7.8

1 beoordeling

Erg goed

Ligging
8
Gastvrijheid
9
Inrichting
7
Onderhoud
7
Prijs/kwaliteit
8
7.8

Prachtig gelegen, heerlijk rustig, fijne gastvrouw!

Molenhoek, juni 2026

Genieten!

5 redenen om bij ons te boeken!

  • Experts in de regio
  • Geen reserveringskosten
  • Beste prijs
  • Lokaal boeken
  • Veilig en zeker boeken