Neem alvast een kijkje
Bekijk alle 13 foto's
De camping biedt een prachtig uitzicht op het water. Na een korte wandeling langs kleurrijke bloemstroken en grazende koeien bereik je de aanlegsteiger aan de Pier Christiaansloot. Hier liggen elektrische sloepen en kano’s klaar om het water op te gaan. Volg je de vaart te voet, dan kom je vanzelf in het gezellige dorpje Echtenerbrug/Delfstrahuizen en bereik je het strandje aan het Tjeukemeer.
Vanaf de boerderij vaar je direct het schitterende Friese merengebied in, met leuke vaarroutes naar schilderachtige plaatsen zoals Sloten, Lemmer, Langweer of over de kronkelende Tjonger. Een ideale uitvalsbasis voor wie van varen, natuur en rust houdt.
Bijzonder aan deze accommodatie
- Ligging
-
Open vaarwater
- Ligging
-
Aan het water
- Ligging
-
Friese meren strand <1km
- Ligging
-
Steiger
- Gedeelde faciliteiten
-
Laadpalen gedeeld gebruik
Belangrijk om te weten
- Inchecken tussen:
- 15:00 uur - 20:00 uur
- Uitchecken voor:
- 10:30 uur
- Camping
- Echtenerbrug
- 2 personen
- Geen huisdieren
Adresgegevens:
8539 RN Echtenerbrug
Kenmerken accommodatie
- Type accommodatie
- Ligging
- Kampeervoorzieningen
- Algemeen
- Sanitair
- Gedeelde faciliteiten
Onderdeel van Smûk
Bekijk SmûkLigging
Smûk bied je een buitenleven vakantie op het Friese platteland. Je vindt er het Smûk Hûske; een hip en knus ingericht huisje met hottub, de Smûk Tiny een 2 persoons Tiny met uitzicht over de weide en de Smûk glamping tenten. Ontspannen genieten van een vakantie op de boerderij. Een klein stukje lopen door het landschap tussen de koeien door kom je bij de aanlegsteiger aan de Pier Christiaansloot, waar de elektrische sloepjes en kano's liggen. Langs deze vaart loop je naar het dorpje Echtenerbrug/Delfstrahuizen waar een strandje is aan het Tjeukemeer. Vanaf de boerderij vaar je zo het prachtige Friese merengebied binnen. Onder andere Sloten, Lemmer en Langweer of over de Tjonger. Ontdek de ongerepte natuur van de Weerribben en de Rottige Meente een prachtig wandel en fietsgebied. De Orchideeënhoeve is een aanrader, met haar vlindertuin, Alpaca's en binnenspeeltuin voor de kinderen. Bezoek zeker ook het plaatsje Lemmer, gezellig centrum met fijne terrassen en leuke winkeltjes. Je bent met 45 minuutjes in Leeuwarden waar je wat uitgebreider kunt shoppen, de Oldenhove toren kunt beklimmen of een bezoek kunt brengen aan het Natuur- of Fries museum.
In de buurt
- Strand
- 2 km
- Parken en natuurgebieden
- 9,7 km
- Treinstation
- 11,2 km
- Museum
- 8,9 km
- Friese meren
- 2,4 km
- Dorpskern
- 1,8 km
- Supermarkt / dorpswinkel
- 1,6 km
- Een Elfsteden stad
- 16 km
- Zwembad
- 11 km
- IJsselmeerkust
- 13 km
Beschikbaarheid en prijzen
Verhuurd door Crista Diever
Je bent te gast bij Gert en Crista Diever. Wij wonen inmiddels als 3e generatie op deze prachtige stelpboerderij uit 1850. Het wonen en werken in een authentiek pand is uniek! Dit prachtige plekje in Friesland aan het water vlakbij het Tjeukemeer willen wij graag delen met jullie.
Kom overnachten bij Smûkrecreatie, in ons Smûk Huske en sinds dit jaar hebben we ons Smûk Tiny , Smûktenten en een klein camping veldje.
Tips van de verhuurder
-Wandelen/fietsen Rottige Meente;
-Varen met een elektrische sloep;
-Breng een bezoek aan Lemmer.
5 redenen om bij ons te boeken!
- Experts in de regio
- Geen reserveringskosten
- Beste prijs
- Lokaal boeken
- Veilig en zeker boeken