Ga naar inhoud

Hanse 348

Uitstekende vaareigenschappen en een echte blikvanger

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 11 foto's

Deze kajuitzeilboot is ideaal voor een zeilvakantie op de Friese meren, het IJsselmeer of de Waddenzee. De Hanse 315 staat bekend om haar uitstekende vaareigenschappen en moderne uitstraling. Dankzij de keerfok is de boot eenvoudig te zeilen – na een korte uitleg kun je direct comfortabel het water op.

De ruime kuip met tafel en het zwemplatform met trapje maken het verblijf aan boord extra plezierig. Of je nu aanmeert in een haven of voor anker gaat, het kan allebei. Binnen vind je alle gemakken voor een fijn verblijf: een tweepits kooktoestel, koelkast, douche, boiler, pomptoilet én navigatiehulpmiddelen zoals een kaartplotter, marifoon en AIS.

Wil je dit kajuitzeilboot direct boeken? Neem dan contact op met de eigenaar via https://genietenophetwater.nl

Bijzonder aan deze accommodatie

Lengte: 9,62 meter - Breedte: 3,35 meter - Hoogte: 14.35 meter - Diepgang: 1,35 meter

Ligging
In de natuur
Ligging
Friese meren strand <1km

Belangrijk om te weten

- Voor het huren van deze boot is een week vaarervaring als zelfstandig schipper op een kajuitzeiljacht vereist. Deze boot wordt niet verhuurd aan groepen jongeren.
- Anders dan bij veel verhuurders hoef je geen borg te betalen, maar wordt je gevraagd een eenmalige machtiging te tekenen.

Inchecken tussen:
15:00 uur - 18:00 uur
Uitchecken voor:
11:00 uur
Boot
Heeg
5 personen
Geen huisdieren
Beschikbaarheid en prijzen

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Zeiljacht
Ligging
In dorp/stad
In de natuur
Friese meren strand <1km
Afmetingen motor- en zeilschip
Lengte - minder dan 10 meter
Doorvaarthoogte - meer dan 2.5 meter
Uitrusting motor- en zeilschip
GPS
Kompas
Walstroomaansluiting aanwezig
220 volt boordnet
Stuurwiel
Kiel
Rolfok
Algemeen
Huisdiervrij
Sanitair
Douche
Toilet in badkamer
Apparatuur
Filter koffiezetapparaat
Waterkoker
Aantal bedden
3 bedden
Technische gegevens
Elektra

Ligging

De houseboat is gevestigd aan de rand van Heeg, vlakbij allerlei verschillende havens. Hoewel het aan de rand van het dorp is, is het centrum van Heeg wel nog steeds op loopafstand, via een tunneltje kun je namelijk snel naar het centrum wandelen. In dit centrum vind je onder andere een supermarkt, vele restaurants en enkele leuke winkeltjes. Binnen een kwartier ben je met de auto in IJlst of Sneek, twee van de bekende Elfsteden van Friesland.

In de buurt

Strand
1 km
Parken en natuurgebieden
942 m
Treinstation
5,2 km
Museum
4,9 km
Friese meren
688 m
Dorpskern
844 m
Supermarkt / dorpswinkel
570 m
Een Elfsteden stad
4,7 km
Zwembad
8,3 km
IJsselmeerkust
12,3 km
Toon resultaten

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Jelle Schoeman

Verhuurd door Jelle Schoeman

Frysk Paspoart

Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.

Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.

  • Geen reserveringskosten
  • Lokaal boeken
  • Beste prijs
  • Fries paspoort met kortingen
  • VVV zekerheid

Zoek & boek

Reisgezelschap