Ga naar inhoud
MAP

Bestuur & medewerkers

Bestuur

Het bestuur wordt gevormd door zeven personen en bestaat uit ondernemers uit de regio Zuidwest Friesland, die zich vrijwillig inzetten voor onze regio. Heeft u een algemene vraag voor het bestuur? Neem contact met ons op via het contactformulier of via bestuur@waterlandvanfriesland.nl.

Medewerkers op kantoor

Wij zijn VVV Waterland van Friesland. Dagelijks zetten onze medewerkers zich in voor de informatievoorziening, gastheerschap en marketing van Waterland van Friesland. Neem contact met ze op via onderstaande foto’s.

  • Floriaan Zwart

    Directeur
    +31 (0)6 81 79 04 45
    floriaan@waterlandvanfriesland.nl

    Floriaan Zwart
  • Sietie Hoekstra

    Leden
    +31 (0)6 42 49 93 04
    sietie@waterlandvanfriesland.nl

    Sietie Hoekstra medewerker van  VVV Waterland van Friesland Sietie Hoekstra
  • Marjan de Kroon-Valkema

    Financiën / Administratie
    +31 (0)513 416 030
    marjan@waterlandvanfriesland.nl

    Marjan de Kroon - Valkema medewerker van  VVV Waterland van Friesland
  • Grietje Hoekstra

    Marketing & Communicatie / Pers / Seizoensverlening
    +31 (0)6 46 06 10 43
    grietje@waterlandvanfriesland.nl

    Grietje Hoekstra
  • Maaike de Vreeze

    Marketing / Vormgeving / Inspiratie uitgaven
    +31 (0)6 14 20 90 22
    maaikedevreeze@waterlandvanfriesland.nl

    Maaike de Vreeze medewerker van  VVV Waterland van Friesland Maaike de Vreeze
  • Boukje de Graaf

    Zoek & Boek / Website
    +31 (0)513 416 030
    boukje@waterlandvanfriesland.nl

    Boukje de Graaf medewerker van  VVV Waterland van Friesland
  • Simonia de Boer

    Ticketing / Training & opleiding / Vrijwilligers
    +31 (0)513 416 030
    simonia@waterlandvanfriesland.nl

    Simonia de Boer medewerker van  VVV Waterland van Friesland Simonia de Boer
  • Anna Tjalsma

    Website / ODP / UITagenda
    +31 (0)513 416 030
    anna@waterlandvanfriesland.nl

    Anna Tjalsma
  • Maaike Agema-Adema

    Winkels / Inkoop & Verkoop / Planning
    +31 (0)513 416 030
    maaike@waterlandvanfriesland.nl

  • Abe Valkema

    Zoek & Boek / VVV Heeg / Webshop
    +31 (0)515 442 464
    abe@waterlandvanfriesland.nl

    Abe Valkema
  • Gelske Bos

    Website / Persreizen / Leden
    +31 (0)513 416 030
    gelske@waterlandvanfriesland.nl

    Foto van VVV Waterland van Friesland medewerker Gelske Bos Gelske Bos
  • Marjan Visser

    VVV Joure / Ondersteuning winkels
    +31 (0)513 416 030
    marjanvisser@waterlandvanfriesland.nl

    Tineke de Ree medewerker van  VVV Waterland van Friesland
  • Tineke Louwenaar

    Planning / Inkoop / Winkels
    +31 (0)513 416 030
    tineke@waterlandvanfriesland.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang tips, de evenementenkalender en aanbiedingen van VVV Waterland van Friesland.