Bestuur & medewerkers

Bestuur

Het bestuur wordt gevormd door zeven personen en bestaat uit ondernemers uit de regio Zuidwest Friesland, die zich vrijwillig inzetten voor onze regio. Heeft u een algemene vraag voor het bestuur? Neem contact met ons op via het contactformulier of via bestuur@waterlandvanfriesland.nl.

Bart Hakbijl

Voorzitter

Meindert Seffinga

Bestuurslid

Minne Modderman

Penningmeester

Kees Alberts

Bestuurslid

Saskia IJszenga

Bestuurslid

Robert Frank Walinga

Bestuurslid

Claartje Lunter

Secretaris

Medewerkers

Wij zijn Waterland van Friesland. Dagelijks zetten onze medewerkers zich in voor de informatievoorziening, gastheerschap en marketing van Waterland van Friesland. Neem contact met ze op via onderstaande foto’s.

Floriaan Zwart

Directeur
+31 (0)6 81 79 04 45
floriaan@waterlandvanfriesland.nl

Sietie Hoekstra

Regio-coördinator
+31 (0)6 42 49 93 04
sietie@waterlandvanfriesland.nl

Marjan Kroon-Valkema

Financieel/Administratief medewerker
+31 (0)513 416 030
marjan@waterlandvanfriesland.nl

Grietje Hoekstra

Communicatie specialist
+31 (0)6 46 06 10 43
grietje@waterlandvanfriesland.nl

Maaike de Vreeze

Communicatie specialist
+31 (0)6 14 20 90 22
maaikedevreeze@waterlandvanfriesland.nl

Simonia de Boer

Office/Project manager
+31 (0)513 416 030
simonia@waterlandvanfriesland.nl

Anna Tjalsma

Informatie medewerkster
+31 (0)513 416 030
anna@waterlandvanfriesland.nl

Maaike Agema-Adema

Locatie manager Joure
+31 (0)513 416 030
maaike@waterlandvanfriesland.nl

Abe Valkema

Locatie manager Heeg
+31 (0)515 442 464
abe@waterlandvanfriesland.nl

Foto van VVV Waterland van Friesland medewerker Gelske Bos

Foto van VVV Waterland van Friesland medewerker Gelske Bos

© Gelske Bos-de vries

Gelske Bos

Project manager
+31 (0)513 416 030
gelske@waterlandvanfriesland.nl

Geertje Bouma-Posthuma

Locatie manager VVV Gaasterland
+31 (0)514 571 777
gaasterland@waterlandvanfriesland.nl

Foto van VVV Waterland van Friesland medewerker Jacob van der Veen

Foto van VVV Waterland van Friesland medewerker Jacob van der Veen

© Jacob van der veen

Jacob van der Veen

Locatie manager VVV Lemmer
+31 (0)514 534 550
lemmer@waterlandvanfriesland.nl

Klaas Haringa

Locatie manager VVV Sneek
+31 (0)515 750 678
sneek@waterlandvanfriesland.nl

Caroline Rink

Gastvrouw VVV Stavoren
+31 (0)514 682 424
stavoren@waterlandvanfriesland.nl

Geke van der Wal