Camping de Waps
Oudemirdum
Kamperen, dichter bij de natuur. Ontdek op Camping de Waps de wereld van kamperen met charme, midden in het prachtige Fonteinbos aan de rand van het Friese dorpje Oudemirdum in Gaasterland.
Friesland op zijn Frans beleven. Vanuit uw tent of caravan stapt u zo de natuur in. En bent u klaar om Gaasterland verder te ontdekken? Maak prachtige wandelingen of fietstochten langs de mooiste Friese dorpen. Strijk onderweg neer in één van de sfeervolle restaurantjes. Rij daarna verder langs de befaamde gaasten en kliffen, waar u kunt zwemmen en relaxen aan één van de prachtige familie-strandjes aan het IJsselmeer.
- Afstand tot jouw locatie:
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Camping Drijfveer
Camping DrijfveerCamping Drijfveer is een sfeervolle camping aan het water van onze jachthaven. Op loopafstand van gezellig Akkrum!
Akkrum -
Welgelegen - Trekkershut
Welgelegen - TrekkershutDirect boekbaar
Trekkershut op een kleinschalige camping met natuurzwembad
Workum -
RFU- Jachtspecialist
RFU- JachtspecialistRFU Jachtspecialist, hét allround-waterrecreatiebedrijf in Jirnsum, hartje Friesland. Vriendelijk aanbevolen voor complete waterrecreatie!
Jirnsum -
Jachthaven en Camperplaats Bouwsma
Jachthaven en Camperplaats BouwsmaJachthaven Bouwsma beschikt over 115 ligplaatsen geschikt voor boten varierend van 6 tot 15 meter, gelegen aan de doorgaande vaarroute nabij het centrum van Workum.
Workum -
Camping Welgelegen
Camping WelgelegenBij Welgelegen heb je verschillende overnachtingsmogelijkheden. Verblijf op de camping bij Workum met je eigen camper, caravan of tent. Of verblijf in een van de verschillende accommodaties voor een bijzondere 'slaapbeleving'.
Workum -
Camping Maran
Camping MaranMini camping Maran : Met ingang van 2012 bieden wij de mogelijkheid om bij ons met tent of caravan te overnachten. Ideaal voor de watersportliefhebber. "Kamperen aan het water" Tent en boot , polyvalk en tent, caravan en vaarvakantie!
Terkaple -
Het Kleine Paradijs - Rode Kapel
Het Kleine Paradijs - Rode KapelDirect boekbaar
Bijzonder overnachten in een romantische kapel
Easterein -
Camperplaatsen Holiday Boatin Sneek
Camperplaatsen Holiday Boatin SneekOp het terrein van Holiday Boatin zijn vier ruime, groene en zonnige camperplaatsen gecreeërd. Alle camperplaatsen hebben uitzicht over de zijtakken van het Sneekermeer!
Sneek -
Camping de Wigwam
Camping de WigwamCamping de Wigwam is een gezellige familiecamping midden in de Gaasterlandse bossen. In de omgeving zijn talloze mogelijkheden voor een dagje fietsen, wandelen en genieten van de prachtige afwisselende omgeving die Gaasterland biedt.
Oudemirdum