Het appartement was zeer ruim en compleet.
Alles was schoon, de inrichting compleet en de accomodatie ruim
Bekijk alle 15 foto's
Dit prachtige appartement is geschikt voor zes personen. Er zijn drie ruime slaapkamers met elk een tweepersoons boxspringbed. Door de verduisterende gordijnen kom je helemaal tot rust. Er is een ruime leefruimte met comfortabele hoekbank, ronde eettafel en complete keuken. De keuken beschikt onder andere over een oven, vaatwasser en koelkast. In de badkamer is een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. In de hal van het appartement is tevens nog een extra toilet en urinoir. Aangrenzend aan het appartement heb je de beschikking over een ruim dakterras met heerlijke lounge en schaduwdoek met een prachtig uitzicht rondom over de landerijen aangrenzend aan Langweer. Bij het appartement is een ruime parkeergelegenheid met eveneens een laadpaal om je elektrische auto op te laden.
traplopen is onvermijdelijk. BBQ op het dakterras is niet toegestaan.
Dit ruime appartement is gelegen aan de rand van Langweer. Je loop eenvoudig binnen een paar minuutjes naar het centrum van Langweer waar er diverse restaurants en een paar winkeltjes zijn. De supermarkt van Langweer is niet het hele jaar geopend, dus het beste rijd je daarvoor naar Sint Nicolaasga of Joure, beide dorpen zijn in minder dan 10 minuten te bereiken. Ook het meer de Langweerder Wielen is op loopafstand van het appartement, hier kun je prima varen of zeilen, maar er is ook een strandje waar je kunt zwemmen. Vanuit Langweer maak je prachtige fiets- en wandeltochten en kun je de omgeving goed verkennen.
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
Alles was schoon, de inrichting compleet en de accomodatie ruim
We hebben genoten en dank u voor de gastvrijheid.
Een ruim appartement, dat er als nieuw uitziet, voorzien van alle gemakken. De haven van Langweer is op loopafstand. Aanrader als je in deze buurt een verblijf zoekt!
Mijn naam is Susanna Roffel. Getrouwd met Herman en samen hebben we drie dochters. De slaapkamers van het appartement zijn hiernaar vernoemd. Herman is zelfstandig ondernemer timmerman en ik ben leerkracht in het basisonderwijs.
Op loopafstand van het centrum van Langweer.