Ga naar inhoud

Vakantiehuis Tjeukemeer de Friese Meren

Fijn vakantiehuis in de buurt van het Tjeukemeer

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 18 foto's

Deze unieke vakantiewoning staat aan de rand van het dorpje Rohel. Op de begane grond vind je een kusse eet- en woonkamer met een schitterend uitzicht over de landerijen. De keuken is goed uitgerust en van alle gemakken voorzien. De badkamer is eenvoudig, maar compleet met een douche, toilet en wastafel. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De ruime tuin biedt genoeg speelplek voor kinderen en er staat een comfortabele lounge set én een picknicktafel. Op zonnige dagen kun je de zonwering uitdraaien om in de schaduw te kunnen zitten.

Bijzonder aan deze accommodatie

Ligging
In de natuur
Ligging
Friese meren strand <1km

Belangrijk om te weten

- De woning wordt alleen verhuurd aan gasten van ouder dan 21 jaar
- Feesten en geluidsoverlast zijn niet toegestaan
- Huisdieren zijn op verzoek toegestaan, hier kunnen kosten aan verbonden zijn
- Tegen betaling van €10,00 is er een kinderbedje beschikbaar

Inchecken tussen:
12:00 uur - 20:00 uur
Uitchecken voor:
10:00 uur
Vakantiehuis
Rohel
4 personen
1 huisdier max.
1 badkamer
1 toilet
2 slaapkamers
Beschikbaarheid en prijzen

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Vakantiehuis
Ligging
Vrijstaand
In dorp/stad
Bij particulier
Begane grond
In de natuur
Friese meren strand <1km
Algemeen
Huisdier welkom na overleg
Centrale verwarming
Rookvrij
Dekbedden
Sanitair
Douche
Toilet in badkamer
Buiten
Eigen parkeerplaats
Tuin
Terras
Apparatuur
Vaatwasser
Wasmachine
Wasdroger
Oven
Koelkast met vriesvak
Filter koffiezetapparaat
Waterkoker
Gaskookplaat
Televisie
Gedeelde faciliteiten
Wifi
Parkeerterrein
Kindermeubilair
Kinderbed
Kinderstoel
Energielabel
Energielabel niet bekend

Ligging

In het kleine dorpje Rohel, gelegen op een kwartier rijden van zowel Joure als Heerenveen, vind je deze fijne vakantiewoning. Vanuit Rohel kun je prachtige fietstochten langs de oever van het Tjeukemeer maken. Ook het Nannewiid, een meertje waar je prachtig kunt zwemmen of kanoën bevindt zich in de buurt van Rohel.

In de buurt

Strand
1,6 km
Parken en natuurgebieden
5,1 km
Treinstation
7,4 km
Museum
4,6 km
Friese meren
3,3 km
Dorpskern
2,4 km
Supermarkt / dorpswinkel
2,4 km
Een Elfsteden stad
12,3 km
Zwembad
4,2 km
IJsselmeerkust
12,2 km
Toon resultaten

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Frysk Paspoart

Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.

Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.

  • Geen reserveringskosten
  • Lokaal boeken
  • Beste prijs
  • Fries paspoort met kortingen
  • VVV zekerheid

Zoek & boek

Reisgezelschap