IJsbaan Langweer
LANGWEER
IJsbaan in Langweer. Onderhouden door IJsclub Frisia, tel. 0513-499434 of a.spannenburg@gmail.com.
Neem alvast een kijkje
IJsbaan in Langweer. Onderhouden door IJsclub Frisia, tel. 0513-499434 of a.spannenburg@gmail.com.
- Afstand tot jouw locatie:
Hier vind je IJsbaan Langweer
IJsbaan LangweerPontdyk 3
8525 DM LANGWEER Plan je route
vanaf jouw locatie
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Thialf
ThialfThialf is het belangrijkste ijsstadion voor topsportschaatsers in Nederland. Het ‘schaatshart van de wereld’ voldoet aan de specifieke eisen van de ISU op het gebied van topsportfaciliteiten.
Heerenveen -
IJsbaan Lemmer
IJsbaan LemmerLemmer heeft een mooie grote natuurijsbaan in de winterperiode, namelijk het parkeerterrein van het strand is dan onder water gezet. Geniet van dit winterplezier wanneer het kan. En na afloop van zoveel beweging is het extra goed genieten in een van de vele horecagelegenheden, die op loopafstand van de ijsbaan zijn te vinden.
LEMMER -
IJsbaan Follega
IJsbaan FollegaHoudt het ijs? Kom dan met je schaatsen of sleetje naar de ijsbaan in Follega voor volop schaatsplezier. Deze ligt achter de Follegasleat vlak bij de brug en is in beheer van de IJsvereniging Winterwille.
FOLLEGA -
Elfstedenhal
ElfstedenhalDe Elfstedenhal is de ijsbaan van Leeuwarden. De hal beschikt over een 400-meterbaan, een 30x60 middenterrein en een IJshockeybaan.
Leeuwarden -
IJsbaan in Coehoornsbosk
IJsbaan in CoehoornsboskDe plaatselijke ijsbaan is de plek waar ooit Meerenstein stond. IJsclub Van Coehoornhuurt de baan van It Fryske Gea. Als Koning Winter regeert, is het een mooi beschutte plek om te schaatsen.
WIJCKEL -
IJsbaan ijsclub de Vlecke
IJsbaan ijsclub de VleckeEen prachtige natuur ijsbaan in Joure. Wanneer er geschaatst kan worden is de ijsbaan dagelijks geopend van 13.00 - 18.00 en 18.30 - 21.00 uur.
JOURE