Bed & Breakfast ByPaula - Kamer gast
Knusse eenpersoonskamer in strandstijl, ideaal voor solo-reizigers
Neem alvast een kijkje
Bekijk alle 23 foto's
Kamer Gast is een knusse eenpersoonskamer met een strand- en zeethema. De kamer is praktisch ingedeeld met een comfortabel bed, een kleine zitplek en voldoende opbergruimte.
Bijzonder aan deze accommodatie
Wanneer het weer het toelaat is er gelegenheid om te zwemmen, suppen of te varen in de Zwette. 300 meter van de B&B. De Zwette is de waterverbinding tussen Sneek en Leeuwarden. De vaart maakt deel uit van de Elfstedentocht.
- Ligging
-
- Gedeelde faciliteiten
-
Belangrijk om te weten
Het gebouw de pastorie is helaas niet rolstoel vriendelijk. Het heeft opstapjes en heeft geen lift. De B&B kamers bevinden zich op de 1e verdieping.
- Inchecken tussen:
- 13:00 uur - 17:00 uur
- Uitchecken voor:
- 11:00 uur
- Kamer
- Easterwierrum
- 1 persoon
- Geen huisdieren
Kenmerken accommodatie
- Type accommodatie
- Ligging
- Verzorging
- Algemeen
- Sanitair
- Duurzaam
- Buiten
- Apparatuur
- Gedeelde faciliteiten
- Kindermeubilair

Onderdeel van Bed & Breakfast ByPaula
De B&B is gevestigd in de karakteristieke voormalige pastorie, waar historie en gastvrijheid samenkomen. Je overnacht in een sfeervolle ruime kamer zonder televisie. Ideaal om tot rust te komen. Ook is er een gezamenlijke lounge en een tv aanwezig. Naast dit is er een grote gezamenlijke tuin die direct grenst aan de weilanden.
Bekijk Bed & Breakfast ByPaulaLigging
Wat deze B&B uniek maakt is dat het doordeweeks ook een dagbestedingsplek is voor mensen met een verstandelijke beperking. Zij treden op als gastheer/vrouw, wat zorgt voor een warme en persoonlijke sfeer. ByPaula is een plek waar iedereen meetelt B&B ByPaula ligt in Easterwierrum, een charmant Fries dorpje tussen Leeuwarden en Sneek, gelegen aan de beroemde Elfstedenroute. En ook de historische Slachtedyk loopt door het dorp. Omringd door uitgestrekte weilanden en op korte afstand van de Friese meren, is dit de ideale plek voor rustzoekers, wandelaars en fietsliefhebbers. In de directe omgeving vind je prachtige fietspaden en verassend veel lokale eetgelegenheden waar je kunt genieten ven streekproducten.
In de buurt
- Strand
- 7,6 km
- Parken en natuurgebieden
- 7 km
- Treinstation
- 2,6 km
- Museum
- 2,9 km
- Friese meren
- 7,7 km
- Dorpskern
- 2,2 km
- Supermarkt / dorpswinkel
- 4,2 km
- Een Elfsteden stad
- 9,8 km
- Zwembad
- 9,2 km
- IJsselmeerkust
- 23,1 km
Beschikbaarheid en prijzen
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Verhuurd door Paula Boersma
Wat leuk dat je interesse hebt ByPaula.
Graag stel in mezelf even voor.
Mijn naam is Paula Boersma en ik ben geboren en getogen (hikke en tein) in Easterwierrum. Ik heb hier (bijna, op m'n studententijd na) mijn hele leven gewoond en voel me dan ook sterk verbonden met de mensen de sfeer en de geschiedenis van het dorp. Als klein kind kwam ik al in de kerk en de pastorie. De oude pastorie. Een imposant gebouw vol karakter en verhalen. Dat ik dit mag beheren voelt als een droom die uitkomt.
Na jarenlang met liefde in de gehandicaptenzorg…
Wat leuk dat je interesse hebt ByPaula.
Graag stel in mezelf even voor.
Mijn naam is Paula Boersma en ik ben geboren en getogen (hikke en tein) in Easterwierrum. Ik heb hier (bijna, op m'n studententijd na) mijn hele leven gewoond en voel me dan ook sterk verbonden met de mensen de sfeer en de geschiedenis van het dorp. Als klein kind kwam ik al in de kerk en de pastorie. De oude pastorie. Een imposant gebouw vol karakter en verhalen. Dat ik dit mag beheren voelt als een droom die uitkomt.
Na jarenlang met liefde in de gehandicaptenzorg te hebben gewerkt, merkte ik dat ik toe was aan een nieuwe stap. Maar wel één waarin ik mijn zorgzame kant kwijt kon met de doelgroep waar ik na al die jaren nog zo dicht bij stond. Zo ontstond het idee voor mijn eigen dagbesteding en B&B, een plek waar mensen zich welkom, gezien en op hun gemak voelen.
Als gastvrouw geniet ik ervan om anderen een fijne tijd te bezorgen. Of je nu komt voor een rustgevend verblijf in de B&B of voor de mensen die een beetje extra ondersteuning hebben in de dagbesteding, ik sta voor je klaar met een warm welkom, een luisterend oor een passie voor wat ik doe.
Oant sjen/tot ziens in Easterwierrum
Tips van de verhuurder
Bij Theetuin en minicamping de Dille kan je een Greenjoy sloep huren om een heerlijke ontspannen boottochtje te maken. De theetuin ligt op een afstand van 350 meter van de B&B. Overigens kun je er ook lekkere koffie met homemade gebak krijgen, heerlijk lunchen of een lekkere borrel drinken.

Frysk Paspoart
Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.
Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.
- Geen reserveringskosten
- Lokaal boeken
- Beste prijs
- Fries paspoort met kortingen
- VVV zekerheid