de Markestee - de Markestee
Verken de Weerribben Wieden vanuit een vrijstaand chalet met terras
Neem alvast een kijkje
Bekijk alle 9 foto's
Voel je direct thuis in ƩƩn van de chalets op de Markestee. Met een vaste luifel en terras, toegankelijk via openslaande tuindeuren, biedt de accommodatie volop ruimte. Er zijn drie slaapkamers beschikbaar: ƩƩn met een tweepersoonsbed, ƩƩn met twee eenpersoonsbedden, en een derde kamer met een stapelbed.
Belangrijk om te weten
De chalets zijn niet rechtstreeks met de auto bereikbaar. Voor het vervoeren van je bagage staat een bolderkar ter beschikking. De afstand van de parkeerplaats tot aan de chalet is ongeveer 100 meter.
- Inchecken tussen:
- 16:00 uur - 18:00 uur
- Uitchecken voor:
- 10:00 uur
- Vakantiehuis
- Blesdijke
- 6 personen
- Geen huisdieren
- 1 badkamer
- 1 toilet
- 3 slaapkamers
Adresgegevens:
8398 GS Blesdijke
Kenmerken accommodatie
- Type accommodatie
- Ligging
- Algemeen
- Sanitair
- Duurzaam
- Buiten
- Apparatuur
- Gedeelde faciliteiten
Onderdeel van de Markestee
Bekijk de MarkesteeLigging
De Markestee is een verblijfsaccommodatie op de grens tussen Friesland en Overijssel en ligt vlakbij het natuurgebied de Weerribben en De Rottige Meente. Het dorp Oldemarkt (in Overijssel) is gelegen op 1,5 kilometer afstand, hier vind je onder andere een supermarkt, bakkerij, slager, drogist en kleding. Lemmer is met de auto bereikbaar in een half uur en de Elfsteden-stadjes Sloten en Sneek zijn beide binnen drie kwartier te bereiken. Het Nationaal Park de Weerribben is eveneens binnen 15 minuten te bereiken. Op 20 minuten vind u 'De koloniƫn van Weldadigheid' uitgeroepen tot Unesco Werelderfgoed en Pantropica (voorheen de orchideeƫnhoeve), beide een aanrader om te bezoeken. Vanaf onze locatie bereikt u binnen 25 kilometer drie provincies, genoeg keuze om u te vermaken ongeacht het weertype!
In de buurt
- Strand
- 13,7 km
- Parken en natuurgebieden
- 12,8 km
- Treinstation
- 6,1 km
- Museum
- 12,1 km
- Friese meren
- 13,8 km
- Dorpskern
- 5,7 km
- Supermarkt / dorpswinkel
- 11,3 km
- Een Elfsteden stad
- 25 km
- Zwembad
- 6,1 km
- IJsselmeerkust
- 20 km
Beschikbaarheid en prijzen
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
Verhuurd door RIchard en Margriet Oosterveld
Wij begroeten u graag om u vervolgens alles te vertellen over onze mooie omgeving!
5 redenen om bij ons te boeken!
- Experts in de regio
- Geen reserveringskosten
- Beste prijs
- Lokaal boeken
- Veilig en zeker boeken