Ga naar inhoud

B&B Pension Perruque - Luxe Twin met aanpassingen

Aangepaste kamer in unieke voormalig politiebureau

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 9 foto's

Deze kamer is sfeervol ingericht en geschikt voor mensen met een rolstoel. De kamer is ruim opgezet waardoor je overal goed bij kunt. Slapen doe je op en comfortabel tweepersoons boxspringbed en je hebt een eigen badkamer. Deze badkamer is eveneens ruim opgezet zodat je met de rolstoel overal bij kunt, tevens zijn er diverse steunen aan de muur gemonteerd waar je je aan op kunt trekken en vasthouden. Verder vindt je op de kamer een grote inloopkast, tafel met twee stoelen en mogelijkheden voor het zetten van koffie en thee.

Bijzonder aan deze accommodatie

Ligging
In / bij bos
Ligging
Friese meren strand <1km
Algemeen
Aangepast voor mindervaliden

Belangrijk om te weten

Inchecken tussen:
16:00 uur - 18:00 uur
Uitchecken voor:
10:30 uur
Kamer
Koudum
2 personen
Geen huisdieren
Beschikbaarheid en prijzen

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Bed & Breakfast
Ligging
In dorp/stad
In / bij bos
In complex
Begane grond
Friese meren strand <1km
Verzorging
Kamer met ontbijt
Algemeen
Slaapkamer begane grond
Wifi
Aangepast voor mindervaliden
Dekbedden
Rolstoeltoegankelijk
Sanitair
Badkamer begane grond
Toilet in badkamer
Privé toilet
Privé douche
Duurzaam
Greenkey
Apparatuur
Waterkoker
Smart tv
Gedeelde faciliteiten
Wifi
Parkeerterrein
B&B Pension Perruque

Onderdeel van B&B Pension Perruque

Het pension is gesitueerd in het voormalige politiebureau. Aan de buitenkant is het gebouw niet meer direct als politiebureau herkenbaar, want het is door de jaren heen vakkundig verbouwd tot B&;B/pension met 10 comfortabele kamers en 2 appartementen. Tot begin 2004 werden in dit politiebureau nog aangiftes gedaan en arrestanten verhoord. In een van de twee cellen werden verdachten 'in bewaring gesteld'. De originele cellen zijn wel bewaard gebleven en doen nu dienst als kantoor en linnenkamer. Nu wordt er alleen nog 'vrijwillig' overnacht op dit adres. Gedurende je verblijf wordt er met een knipoog naar dit historische karakter verwezen.

Bekijk B&B Pension Perruque

Ligging

Centraal gelegen in het dorpje Koudum bevindt zich deze gezellige B&B in het voormalige politiebureau. In het centrum van het dorp vind je de warme bakker, slager, supermarkt en verschillende winkeltjes. Koudum ligt centraal in de Friese Zuidwesthoek, vlakbij de Friese Meren en diverse Elfstedenstadjes zoals Hindeloopen, Stavoren, Workum en Sneek. Het is de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van de verrassend veelzijdige omgeving. Er zijn talloze wandel-, fiets- en vaarroutes in de buurt en op ongeveer 5 kilometer afstand liggen de Gaasterlandse bossen en ook het IJsselmeer met zijn surf-plekken is vlakbij.

In de buurt

Strand
3,9 km
Parken en natuurgebieden
6,6 km
Treinstation
3,2 km
Museum
4 km
Friese meren
1,8 km
Dorpskern
244 m
Supermarkt / dorpswinkel
264 m
Een Elfsteden stad
4,8 km
Zwembad
1,6 km
IJsselmeerkust
3,1 km
Toon resultaten

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Iris en Rogier

Verhuurd door Iris en Rogier

Frysk Paspoart

Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.

Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.

  • Geen reserveringskosten
  • Lokaal boeken
  • Beste prijs
  • Fries paspoort met kortingen
  • VVV zekerheid

Zoek & boek

Reisgezelschap