prima hotel
Wat een tegenvaller is, is dat er op het parkeerterrein van het hotel geen mogelijkheden zijn om elektrische auto's op te laden.
Bekijk alle 5 foto's
Deze Junior Suite is ruim en licht ingericht en heeft zowel een woonruimte met bank en fauteuil als ook een groot kingsize bed. Er is een bureau met grote spiegel waar je prima kunt werken. De badkamer is eveneens ruim opgezet met een douche, ligbad, wastafel en toilet.
- In het hotel kun je e-bikes en gewone fietsen huren.
Het viersterrenhotel is ideaal gelegen aan de uitvalswegen, nabij het historische centrum van Leeuwarden. Het hotel beschikt over luxe en comfortabele designkamers. Vele kamers zijn voorzien van een tussendeur en zijn daardoor zeer geschikt voor gezinnen. Daarnaast kun je als gast bij ons gegarandeerd gratis parkeren naast het hotel. Het hotel beschikt over diverse faciliteiten met als hoogtepunt het prachtige Restaurant ƩlevƩ en Skybar op de bovenste (11e) etage. Hier geniet je gegarandeerd van een schitterend uitzicht over Leeuwarden en de omgeving! Daarnaast beschikt het hotel nog over een ruim ontbijtrestaurant. Er is een fitnessruimte in het hotel, er zijn diverse vergader- en evenementenzalen. Huur een WestCord hotelfiets en ontdek de omgeving!
Bekijk WestCord WTC HotelAan de rand van Leeuwarden, maar toch in de buurt van het bruisende centrum, is dit viersterrenhotel te vinden. Vanuit het hotel wandel je in ongeveer 20 minuten naar het centrum. Op de fiets is het slechts 5 minuten! Leeuwarden is een gezellige stad met diverse musea, een overzichtelijk winkelgebied en mooie parken. Vergeet ook zeker niet om een kijkje te nemen bij de Oldehove, deze toren staat schever dan de toren van Pisa!
Selecteer een aankomst- en vertrekdatum
Wat een tegenvaller is, is dat er op het parkeerterrein van het hotel geen mogelijkheden zijn om elektrische auto's op te laden.
Heel mooi uitzicht in de sky bar
Het was in alle opzichten goed verzorgd