Ga naar inhoud

Snackpoort de Kolk

Sneek

Welkom bij Snackpoort De Kolk, een moderne cafetaria gelegen aan de Lemmerweg 6 in Sneek, nabij de historische Waterpoort. Hier kun je genieten van knapperige frietjes, heerlijke hamburgers en meer.

Neem alvast een kijkje

Op iedere Sneekweek presenteert snackbar De Kolk een afwijkende burger. Zo stond afgelopen editie de zogenoemde suikerbroodburger op de kaart. Mensen waren zó enthousiast dat Lars Yntema besloot hem ook in zijn snackbar te verkopen. Een dubbele smashburger met uitjes, cheddar, samouraisaus, ingeklemd door getoast suikerbrood. De lekkernij, bedacht door zijn vrouw, werd al gauw omgedoopt tot de suikerbroodburger.

Al gauw klopten klanten aan van buiten de provinciegrenzen. Een lange autorit om hun tanden in die aparte snack te kunnen zetten.

Of je nu zin hebt in een snelle hap of een uitgebreide maaltijd, het team van Snackpoort De Kolk staat voor je klaar!

Toon resultaten

Zoek & boek

Reisgezelschap