Ga naar inhoud

Hotel 't Voorhuys - Comfort tweepersoonskamer

Comfortabele tweepersoonskamer in hartje Emmeloord

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 4 foto's

Wanneer je de comfort tweepersoonskamer binnenwandelt, zie je meteen aan je rechterhand de badkamer. Wanneer je verder de kamer inloopt zie je de heerlijke ruime kamer. De twee eenpersoonsbedden staan in het midden van de ruimte en naast de nachtlampjes zijn de stopcontacten hier ook vlakbij. Op het bureau staat de tv en mocht het nodig zijn dan kun je hier ook nog fijn werken. Verder vind je in de kamer nog een gezellig zitje met twee stoelen en een bijzettafeltje. Vergeet ook zeker niet gebruik te maken van de koffie- en theefaciliteiten!

Bijzonder aan deze accommodatie

Algemeen
Airconditioning
Buiten
Laadpaal voor auto's
Apparatuur
Nespresso
Gedeelde faciliteiten
Laadpaal voor auto's
Gedeelde faciliteiten
Restaurant
Gedeelde faciliteiten
Horecaterras

Belangrijk om te weten

Inchecken tussen:
15:00 uur - 23:30 uur
Uitchecken voor:
11:00 uur
Kamer
Emmeloord
2 personen
Geen huisdieren
Beschikbaarheid en prijzen

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Hotel
Ligging
In dorp/stad
In complex
Verzorging
Kamer met ontbijt
Koffie / thee faciliteiten
Algemeen
Huisdiervrij
Centrale verwarming
Airconditioning
Rookvrij
Wifi
Dekbedden
Sanitair
Douche
Toilet in badkamer
Buiten
Fietsberging afsluitbaar
Laadpaal voor auto's
Eigen parkeerplaats
Apparatuur
Nespresso
Waterkoker
Televisie
Gedeelde faciliteiten
Laadpaal voor auto's
Lift
Wifi
Parkeerterrein
Restaurant
Cafe / bar
Horecaterras
Vergaderruimte
Kindermeubilair
Kinderbed
Kinderstoel
Hotel 't Voorhuys

Onderdeel van Hotel 't Voorhuys

In dit hotel restaurant vind je alles wat je nodig hebt voor een heerlijk verblijf. Ruime hotelkamers met de mogelijkheid voor een gratis kopje koffie/thee, gratis wifi, goede faciliteiten, een royaal ontbijtbuffet en uiteraard de mogelijkheid tot een gezellige borrel of een lekker diner. Voor het hotel is een groot plein met volop parkeergelegenheid en onder hotel zijn twee laadpalen met zes eigen parkeerplaatsen. Kom je met de fiets, dan kan deze binnen staan.

Bekijk Hotel 't Voorhuys

Ligging

Het hotel ligt niet alleen midden in Emmeloord, maar ook midden in de Noordoostpolder! Je vindt in Emmeloord alles wat je nodig hebt; genoeg winkels, restaurants, terrasjes, enzovoorts. Ook 't Voorhuys is van alle gemakken voorzien. Naast de hotelkamers vind je hier vergaderzalen, een restaurant en Grandcafé! Na een fietstochtje van ongeveer 9 km ben je bij de Orchideeën Hoeve in Luttelgeest, waar je je ogen uitkijkt. Als je in de auto stapt ben je in een kwartier in hartje Lemmer voor een bezoek aan het Ir. D.F. Woudagemaal, het grootste stoomgemaal ter wereld of een heerlijk middagje strand. In een half uur ben je al in het gezellige Sneek, een van de bekende Elfsteden steden van Waterland van Friesland.

In de buurt

Strand
15,1 km
Parken en natuurgebieden
21,6 km
Treinstation
25,3 km
Museum
15,1 km
Friese meren
17,5 km
Dorpskern
15,1 km
Supermarkt / dorpswinkel
6,4 km
Een Elfsteden stad
21,8 km
Zwembad
534 m
IJsselmeerkust
14,5 km
Toon resultaten

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Frysk Paspoart

Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.

Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.

  • Geen reserveringskosten
  • Lokaal boeken
  • Beste prijs
  • Fries paspoort met kortingen
  • VVV zekerheid

Zoek & boek

Reisgezelschap