Ga naar inhoud

Pean-buiten Akkrum - Waterlodge Iisfugel

De Iisfûgel heeft één groot terras aan en een eigen steiger

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 7 foto's

Je komt binnen in deze gezellige waterlodge. De zithoek is verhoogd zodat je vanaf de bank over het dijkje heen kunt kijken. Tussen de keuken en de zithoek staat een ronde eettafel die geschikt is voor vier personen. De waterlodge heeft twee slaapkamers, een kamer met twee losse bedden die je aan of uit elkaar kunt schuiven en een met een tweepersoonsbed. De bedden zijn allemaal voorzien van eenpersoonsdekbedden, kussens en een beschermhoes. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer met een wastafel, douche en een toilet. Als je naar buiten loopt kom je op een mooie ruime veranda met een picknicktafel en twee ligbedden. De waterlodge beschikt ook over een eigen steiger waar je in de zomer heerlijk kunt vissen of een frisse duik kunt nemen.

Bijzonder aan deze accommodatie

Ligging
Open vaarwater
Ligging
Aan het water
Ligging
In de natuur
Ligging
Friese meren strand <1km
Ligging
Steiger
Algemeen
Open haard/houtkachel
Buiten
Laadpaal voor auto's

Belangrijk om te weten

Inchecken tussen:
15:00 uur - 22:00 uur
Uitchecken voor:
10:00 uur
Vakantiehuis
Nes (gemeente Heerenveen)
4 personen
Geen huisdieren
2 badkamers
2 toiletten
2 slaapkamers
Beschikbaarheid en prijzen

Kenmerken accommodatie

Type accommodatie
Vakantiehuis
Ligging
Vrijstaand
Op een park
Begane grond
Open vaarwater
Aan het water
In de natuur
Friese meren strand <1km
Steiger
Terras aan het water
Algemeen
Huisdiervrij
Slaapkamer begane grond
Open haard/houtkachel
Centrale verwarming
Rookvrij
Wifi
Dekbedden
Dekens
Sanitair
Badkamer begane grond
Douche
Toilet in badkamer
Tweede toilet
Tweede badkamer
Duurzaam
Greenkey
Buiten
Laadpaal voor auto's
Tuin
Terras
Apparatuur
Vaatwasser
Oven
Magnetron
Koelkast zonder vriesvak
Vriezer
Filter koffiezetapparaat
Waterkoker
Gaskookplaat
Kindermeubilair
Kinderbed
Pean-buiten Akkrum

Onderdeel van Pean-buiten Akkrum

De groepsaccommodaties van Pean zijn landelijk gelegen en direct aan het water. Binnen 10 minuten sta je in Akkrum, waar je naast diverse restaurants ook een supermarkt en bakker vindt. Naast de groepsaccommodaties kun je ook diverse boten huren bij Pean. Zo kun je meteen het water op en de rivieren en meren van Friesland ontdekken.

Bekijk Pean-buiten Akkrum

Ligging

De groepsaccommodaties van Pean zijn prachtig gelegen tussen Akkrum en Grou, aan het meertje de Wide Ie. De locatie is geschikt voor watersporters, door de ligging aan het water kun je al varend Friesland ontdekken, maar ook op de fiets kun je diverse kanten op.

In de buurt

Strand
1,8 km
Parken en natuurgebieden
1,3 km
Treinstation
2,8 km
Museum
7,8 km
Friese meren
5,6 km
Dorpskern
2,2 km
Supermarkt / dorpswinkel
2,5 km
Een Elfsteden stad
13,9 km
Zwembad
13,5 km
IJsselmeerkust
28,5 km
Toon resultaten

Beschikbaarheid en prijzen

Selecteer een aankomst- en vertrekdatum

Natasja van den Bos

Verhuurd door Natasja van den Bos

Wij zijn Rienk en Natasja en we doen ons uiterste best om voor alle gasten een perfect verblijf op maat aan te bieden. Neem daarom gerust contact op met je wensen, dan bespreken we samen graag alle mogelijkheden!

Tips van de verhuurder

Pean bevindt zich in een rustig natuurrijk buitengebied. Direct aan het water en centraal gelegen in de provincie Friesland. Je kunt vanuit hier eenvoudig steden bezoeken als Sneek en Leeuwarden. Aangezien we ook zeilkampen organiseren, kun je als je bij ons te gast bent ook het water op, eventueel onder begeleiding van een schipper. Tevens is het fantastisch om zelf de omgeving te verkennen met een van onze elektrische sloeps. Vaar bijvoorbeeld naar Alde Feanen en leg op de terugweg even aan in Grou om een terrasje te pakken. Liever wandelen? De Deelen is een aanrader!

Frysk Paspoart

Een vakantie in Friesland laat je hart sneller kloppen. Na een bezoek aan Friesland krijgt onze provincie voor altijd een bijzonder plekje in je hart. Om jezelf ook een heel klein beetje Fries te voelen, krijg je bij je boeking een écht Frysk Paspoart (Fries Paspoort). Dit paspoort staat vol met weetjes en informatie over onze cultuur en taal.

Het Frysk Paspoart haal je tijdens je verblijf in Friesland op in één van onze geselecteerde VVV winkels (zie boekingsbevestiging). Met dit paspoort heb je recht op 10% korting op onze VVV informatie- en inspiratie producten.

  • Geen reserveringskosten
  • Lokaal boeken
  • Beste prijs
  • Fries paspoort met kortingen
  • VVV zekerheid

Zoek & boek

Reisgezelschap