Direkt zum Hauptinhalt

Sneekweek Sup Clean Up

Wassertor Sneek, Sneek

Sup Clean Up in de stadsgrachten van Sneek tijdens de Sneekweek.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Tijdens de Sneekweek zetten we vol in op duurzaamheid, van herbruikbare bekers tot een schone binnenstad. En jij kunt meehelpen tijdens de SUP Clean-up! Met grijper en vuilniszak op je SUP peddel je door de grachten en vis je zwerfafval uit het water. Goed bezig, én ook nog eens gezellig!  

Het initiatief van het Watersportverbond en partner Allianz Benelux heeft op deze manier in 2022 al 1663 kilo afval uit het water gehaald. Kiran Badloe, ambassadeur en olympisch kampioen windsurfen, legt uit waarom afval uit de natuur vissen zo belangrijk is: ‘Verbeter de wereld, begin bij jezelf. Dat heb ik thuis altijd geleerd. En daar maak ik me als ambassadeur van Clean up on Tour echt hard voor.’ ‘Als intensief watersporter zie ik het over de hele wereld. Dan drijft of ligt er opeens een volle vuilniszak in het water, een winkelwagen, een schoenzool of plastic doppen. Dat kan echt  niet. Daar moeten we wat aan doen.’

Maandag 5 augustus van 20.00 - 21.30 uur Prins Hendrikkade Sneek

Dinsdag 5 augustus van 12.30 - 14.00 uur Hoogend bij de fontein

Na afloop wordt de “vangst” verzameld en geteld. Elke fles, beker of wikkel minder in het water is winst – voor de natuur, voor Sneek én voor de Sneekweek! 

Duur: Ca. 2 uur 
Kosten: € 20,- p.p. (inclusief SUP) 
Voor wie:    Iedereen met een zwemdiploma mag mee!  

https://sharksups.nl/sup-school-verhuur

Entfernung zu Ihrem Standort:

Hier finden Sie Sneekweek Sup Clean Up
Wassertor Sneek

Waterpoortsgracht 38
8601 EM Sneek
Route planen

vanaf jouw locatie

Zeige Suchergebnisse

Suchen & Buchen

Reisegruppe