Direkt zum Hauptinhalt

Herfstwandeling in het Lycklamabos

Nijemirdum

Maak een herfstwandeling in het Lycklamabos zodra de avond valt. Ontdek hoe planten en dieren omgaan met de lange nachten. Gratis deelname tijdens de Gaasterlandse Natuurweek, maar let op aanmelden is verplicht.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Wanneer de dagen korter worden en de nachten langer, verandert er veel in de natuur. Planten stemmen hun ritme af op het licht: ze openen en sluiten bloemen en bladeren op vaste tijden. Dieren reageren weer op een andere manier. Sommige blijven overdag actief, anderen komen juist in de nacht tot leven. Maar waarom eigenlijk? En hoe weten ze zich staande te houden nu het kouder en donkerder wordt?

Tijdens deze herfstwandeling door het Lycklamabos nemen gidsen je mee in de wereld van de duisternis. Je ontdekt hoe de interne klok van planten werkt en waarom nachtdieren juist profiteren van de donkere uren. Samen ervaar je hoe bijzonder en spannend het bos kan zijn zodra het licht verdwijnt.

De excursie is onderdeel van de Gaasterlandse Natuurweek. Dit jaar staat deze week in het teken van ‘Duisternis’. Deelname is gratis, wel is opgave nodig via de website van de Gaasterlandse Natuurweek. De activiteit is gericht op volwassenen, maar kinderen die van natuur houden en een stukje kunnen wandelen zijn zeker welkom.

Wann:
22 oktober
Entfernung zu Ihrem Standort:

Hier finden Sie Herfstwandeling in het Lycklamabos

Kruispunt Griene Singel / Hege Bouwen
De Hege Bouwen 37
8566 JB Nijemirdum
Route planen

vanaf jouw locatie

Zeige Suchergebnisse

Suchen & Buchen

Reisegruppe