Direkt zum Hauptinhalt

Workshop Scheuren & Kleuren

Museum Joure, Joure

Op zaterdag 24 januari is in Museum Joure van 13.30 tot 15.30 uur de workshop Scheuren & Kleuren.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

In de workshop ‘Scheuren & Kleuren’ draait alles om spel, gelaagdheid en intuïtie. Door te scheuren, te plakken en te schilderen bouwen we laag voor laag aan een uniek kunstwerk. We gebruiken gescheurd papier als sjabloon: je schildert eromheen, haalt het weg en herhaalt het proces. Zo ontstaat er diepte, spanning en beweging.

Tijdens het werken staan kleur, compositie en het volgen van het proces centraal. We kijken steeds opnieuw: wat heeft het werk nú nodig? Er is geen goed of fout, geen vaste uitkomst — alleen ontdekken en creëren. Schilderervaring is niet nodig; nieuwsgierigheid en plezier zijn genoeg.

Aan het eind van de workshop ga je naar huis met een prachtig, persoonlijk abstract kunstwerk én een hoofd vol inspiratie. Durf te scheuren, durf te kiezen, durf te creëren.

Zeige Suchergebnisse

Suchen & Buchen

Reisegruppe