Gratis naar het Werelderfgoed Woudagemaal - Open Museum Maand
Ir. D.F. Woudagemaal, Lemmer
Het Werelderfgoed Woudagemaal is één van die 15 musea die meedoet aan de Open Museum Maand in november. De toegang is gratis voor inwoners van Friesland en gasten van logiesaccommodaties bij inlevering van de Open Museum Maand waardebon.
Neem alvast een kijkje
Anderen bekeken ook
-
Woudagemaal viert 25-jarig jubileum op UNESCO werelderfgoedlijst
Woudagemaal viert 25-jarig jubileum op UNESCO werelderfgoedlijst5 t/m 10 december
LemmerTentoonstelling
Bezoek deze monumentale stoomreus met UNESCO Werelderfgoed predicaat. Bewonder de indrukwekkende machinekamers en ervaar de interactieve expositie over onder andere klimaatverandering in het naastgelegen bezoekerscentrum. Leuk voor jong en oud!
Het Werelderfgoed Woudagemaal is één van die 15 musea die meedoet aan de Open Museum Maand in november. De toegang van elk deelnemend museum is gratis voor inwoners van Friesland en gasten van logiesaccommodaties in Waterland van Friesland bij inlevering van een Open Museum Maand waardebon. Lees hier meer over de Open Museum Maand.
Prijzen
- Gratis Bij inlevering van een Open Museum Maand waardebon voor inwoners van Friesland en gasten van logiesaccommodaties in Waterland van Friesland.
- Wanneer:
- t/m 30 november
- Afstand tot jouw locatie:
Hier vind je
Gratis naar het Werelderfgoed Woudagemaal - Open Museum Maand
Ir. D.F. Woudagemaal
8531 PS Lemmer Plan je route
vanaf jouw locatie
Vergelijkbare evenementen
Bekijk alles-
Expositie 'Ode aan de natuur' door graficus Rianne Witteveen en keramiste Carla Wink
Expositie 'Ode aan de natuur' door graficus Rianne Witteveen en keramiste Carla Winkt/m 31 maart 2024
Oudemirdum -
Expositie: WaterSpiegel | kunstfotografie van Maartje Roos
Expositie: WaterSpiegel | kunstfotografie van Maartje RoosTip
t/m 25 februari 2024
Sneek -
Galerie Bax: - Solo expositie Henk Vissers
Galerie Bax: - Solo expositie Henk Visserst/m 30 december
Sneek -
Woudagemaal viert 25-jarig jubileum op UNESCO werelderfgoedlijst
Woudagemaal viert 25-jarig jubileum op UNESCO werelderfgoedlijst5 t/m 10 december
Lemmer
Routes in de buurt
Bekijk alles-
Wandelen door het onverwachte Friese landschap
Wandelen door het onverwachte Friese landschap(46.0 km)Lemmer